Blog

Jak dbać o związek ze sporym stażem?

Pamiętasz jak to było na początku, kiedy dopiero zaczęliście się spotykać? Obdarowywaliście się miłymi gestami, dużo rozmawialiście i śmialiście się. Wiele robiłaś z myślą tylko o partnerze.

Małe niespodzianki, słowa otuchy, wspólne spędzanie każdej chwili. Z czasem Wasz związek przeszedł w rutynę. Stałe obowiązki, praca, zmęczenie i długie lata razem spowodowały, iż relacja przestała odgrywać pierwsze skrzypce.
Czy zawsze musi tak być? Otóż nie. Wystarczy pewne zachowania wprowadzić jako codzienny nawyk, a życie nabierze innych barw.

Wspólny posiłek

Jesteś bardzo zapracowana, z partnerem właściwie się mijacie.
Nie zapominaj jednak, że wspólny posiłek to doskonała okazja do rozmowy o codziennych wydarzeniach czy planach na wakacje.

Miłe słowa

Naucz się mówić partnerowi wszystko co pozytywne na jego temat. Dobrze wygląda w nowej fryzurze. Spędził piękny czas z dziećmi. Awansował. Nie zapominaj o chwaleniu. Dla każdego jest to budujące.

Wspólne zajęcia

A co byś powiedziała na wspólną pasję czy codzienne czynności wykonywane razem. Dobry film w telewizji, gotowanie, pójście na basen czy nauka tańca. Dobrze spędzony czas to niezbędny element szczęśliwego związku.
Małe gesty składają się na życiową satysfakcję.

Blog

Porcja wartościowej wiedzy dla Ciebie