Efekty

Nasz profesjonalizm – Twoje rezultaty

Poznaj osobiste historie w drodze po idealna figurę

Studio Figura jest wyjątkowym miejscem stworzonym z myślą o kobietach i ich potrzebach.
Stawiamy na najwyższą jakość usług, które są kluczem w osiąganiu zamierzonych rezultatów naszych klientek.

Szeroki wachlarz treningów, specjalistyczny sprzęt, cudowny zespół zaangażowanych trenerów z doświadczeniem i ogromną wiedzą - wszystko to sprawia, że niemożliwie staje się możliwe. Jesteśmy tu dla Ciebie i czynnie uczestniczymy w procesie Twojej przemiany. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie i obecność. Z dumą obserwujemy wyniki naszych klientek.

Anja - 60,2 kg

Odkąd pamięta miała trochę więcej kilogramów. Wśród rówieśniczek była zawsze bardziej pulchna i tak już zostało. Siedzący tryb życia, stres oraz niska samoocena nie pomagały w zgubieniu zbędnych kilogramów.

Z pomocą i wsparciem przyszli specjaliści ze Studia Figura. Specjalnie dla Anji przygotowali 5 kroków, których wykonanie miało doprowadzić do utraty zbędnych kilogramów. Właściwe przygotowanie, odpowiednio dobrany program żywieniowy oraz treningi przy użyciu specjalistycznego sprzętu sprawiły, iż Anja zgubiła aż 60 kg. Jej talia stała się szczupła, ciało jędrne i zdrowe. Ewa już nie pamięta co to jest złe samopoczucie, ból kręgosłupa i rozmiar 46. To jej osobisty sukces, z którego wraz z nią jesteśmy dumni.

Justyna - 37 kg

Wszyscy pamiętają Gosię jako szczupłą dziewczynę. Nie stosowała żadnych diet, nie ćwiczyła i zawsze powtarzała, że to cudowne geny rodziców. Wszystko radykalnie się zmieniło kiedy zaszła w ciążę. Łącznie przytyła 30 kg. Nie wiedziała co się z nią dzieje, jak ma się ubierać i jak wrócić do swojej dawnej sylwetki. Próbowała różnych diet, ćwiczyła w domu. Zgubiła 7 kg, po czym w krótkim czasie pojawił się efekt jo-jo i przybrała kolejne 10 kg. Z pomocą przyszła koleżanka, która poleciła jej treningi w Studio Figura. Gosia dołączyła nieśmiało do grupy ćwiczących dziewczyn. Pod okiem trenerki w spektakularnym czasie zgubiła 37 kg.

Ty też to potrafisz! Z nami osiągniesz więcej!

Zaprojektujemy Twoją przemianę, abyś
mogła cieszyć się wymarzoną sylwetką. Czekamy na Ciebie.
Umów się już dziś!

Blog

Porcja wartościowej wiedzy dla Ciebie