O studio

O nas

Piękno jest w Tobie – odkryjmy je RAZEM

Studio Figura zostało stworzone z myślą o kobietach i dla kobiet. Powstało z przekonania, że wiedza połączona z doświadczeniem, wsparta możliwościami technologicznymi jest kluczem do odkrywania piękna kobiet. Poprzez staranny dobór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, sportu i zdrowego stylu życia dbamy o nasze klientki kompleksowo. Wierzymy, że dzięki regularnej współpracy z nami, osiągniesz wymarzone efekty, a dodatkowo poprawisz jakość swojego życia. Piękna, zdrowa skóra, wymodelowana sylwetka, nowe siły witalne - to wszystko zapewniamy w Studio Figura.

Drzwi naszego studia są otwarte specjalnie dla Ciebie. Już od pierwszej chwili, kiedy przekroczysz nasz próg poczujesz komfortową atmosferę i wyjątkowy nastrój. Nasi specjaliści oraz trenerzy podarują Ci dawkę dobrej energii i zapewnią profesjonalną opiekę. Od tego momentu Twoja doskonała figura nie jest tylko marzeniem, ale realizowanym krok po kroku planem.

Nasz zespół

Nasi specjaliści pracują na Twój sukces

Nasze atuty

Zależy nam na Twoim zaufaniu dlatego chcemy abyś nas dobrze poznała

Wszystko z myślą o Tobie

Poznaj 5 kroków w kierunku idealnej figury

Nasz zespół tworzą wyjątkowi specjaliści, a ich doświadczenie i wiedza jest filarem w modelowaniu i doskonaleniu Twojej sylwetki.

Specjalnie dla Ciebie opracowali 5 etapów, które pomogą Ci osiągnąć wymarzony cel.

2 3 4 5 1
 • 1

  Adaptacja -
  poznajmy się

  Cieszymy się, że do nas trafiłaś i obdarzyłaś nas zaufaniem. Wysłuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań. Opowiesz nam z czym się borykasz, co chciałabyś zmienić i jaki jest Twój stan zdrowia. Na tym etapie dokonamy także pomiaru Twojego ciała.

 • 2

  Trening przygotowany specjalnie dla Ciebie

  Kolejnym krokiem jest dobranie odpowiednich stacji zabiegowo-treningowych wspomaganych kosmetologią estetyczną, a wszystko dopasowane pod Twoje indywidualne potrzeby i możliwości.

 • 3

  Program
  żywieniowy

  Ważnym elementem w osiąganiu wymarzonych rozmiarów jest zbilansowana dieta. Specjalnie dla Ciebie stworzymy program żywieniowy, który w przyjemny sposób będzie towarzyszył Ci w drodze przemiany.

 • 4

  Suplementacja
  oraz kosmetyki

  Treningi oraz zdrowy styl odżywiania są ważnymi krokami w kierunku idealnej figury. Aby wzmocnić efekt i dobre samopoczucie wprowadzamy odpowiednio dobraną suplementację oraz kosmetyki.

 • 5

  Motywacja
  i wsparcie

  Obawy, chwile zwątpienia to naturalne etapy w drodze do celu. Nie musisz się martwić – zawsze będziemy przy Tobie. Studio Figura zostało stworzone dla kobiet i z myślą o kobietach, dlatego możesz mieć pewność, iż obdarujemy Cię wsparciem i zrozumieniem, a także zmotywujemy do dalszego działania.

Blog

Porcja wartościowej wiedzy dla Ciebie