Treningi EMS

Trening EMS – sposób na wyrzeźbioną sylwetkę

Co kryje się pod tajemniczą nazwą treningu? I dlaczego pokochały go kobiety na całym świecie?

EMS (Electrical Muscule Stimulation) to sprawdzona klinicznie i bezinwazyjna metoda elektrostymulacji mięśni.
Obecnie uznawana za najefektywniejszą i najnowocześniejszą formę aktywności fizycznej.
Chociaż metoda ta stosowana jest od lat w fizjoterapii jako skuteczna forma rehabilitacji pacjentów po urazach, kontuzjach i przeciążeniach, to właśnie w ostatnim czasie osiągnęła ogromną  popularność dzięki spektakularnym efektom w modelowaniu sylwetki i redukcji masy ciała.
Indywidualny dobór ustawień pozwala na dostosowanie do wymagań i oczekiwań klientek. Podczas jednej sesji treningowej, która trwa zaledwie 30 minut angażujesz aż 90% ciała, co oznacza intensywne zapotrzebowanie tkanek na tlen i w efekcie redukcję zalegającej tkanki tłuszczowej oraz spalenie ponad 600 kcal.
EMS został wprowadzony z myślą o kobietach aktywnych, które pragną, aby ich ciało było idealne w każdym milimetrze.

Wysportowana sylwetka, zaznaczone partie mięśniowe, nienaganne ciało to wszystko osiągniesz korzystając z treningów EMS.

Jak wygląda trening EMS?

To bezpieczna i efektowna metoda rzeźbienia sylwetki dla kobiet, których celem jest nienaganna i zachwycająca figura.
Trening EMS rozpoczynamy od podłączenia do ciała  elektrod, które zostają umieszczone na specjalnie dopasowanym ubraniu zakładanym każdorazowo przed ćwiczeniami. Pulsujące elektrody pobudzają wszystkie mięśnie, również te głębokie, które są bardzo trudne do zaangażowania podczas klasycznego treningu.
Wykonujesz zestaw nieskomplikowanych ćwiczeń typu przysiady, wykroki, wypady, a Twoje mięśnie dodatkowo stymulowane przez impulsy elektryczne nabierają imponującej rzeźby.

Trening nie jest wyczerpujący fizycznie ani czasowo. 30 minutowa sesja odpowiada aż 3 godzinom spędzonym na siłowni, dlatego efekty pojawiają się w zaskakującym tempie i są niezwykle spektakularne.
Dzięki treningom EMS w Studio Figura wymarzona sylwetka jest na wyciągnięcie ręki.
Jeśli chcesz zachwycać jędrnym ciałem i zachwycającą sylwetką jest to trening skrojony specjalnie dla Ciebie.

Zalety treningów EMS

Spędź z nami najlepsze 30 minut

Umów się na trening próbny